SK DE ENG
Zdravé a pekné zuby pre všetkých

Ordinačné hodiny

  Nám. Sv. Františka 14, Bratislava
Pondelok - Piatok
hodiny 7:00 - 19:00 hod.
telefon Tel.: +421/2/64 77 88 88
    +421/2/65 44 02 70
    +421/904 377 508

Spolupráca so zdravotnými poisťovňami Dôvera a Union.

Sme partnermi programu Benefit Plus.

Cenník

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je pre vaše zuby veľmi dôležitá. Vyberte si z ponuky našich cenových balíkov, alebo si niektorý nechajte odporučiť stomatológom priamo v našej ambulancii.

Základný balík dentálnej hygieny pre dospelých, 69,00 EUR     

Základný balík obsahuje: Odstránenie zubného kameňa a povlakov obidvoch zuboradí, manuálne čistenie medzizubných priestorov, polishing, fluoridácia, medicínsky výplach ústnou vodou.

Základný balík je vhodný pre pacientov, ktorí pravidelne dva krát ročne absolvujú dentálnu hygienu v zubnej ambulancii a dodržiavajú zásady správnej dentálnej hygieny.

 

 

Rozšírený balík dentálnej hygieny pre dospelých 79,00 EUR

Rozšírený balík dentálnej hygieny obsahuje: Odstránenie zubného kameňa a povlakov obidvoch zuboradí, pieskovanie obidvoch zuboradí, manuálne čistenie medzizubných priestorov, polishing, fluoridácia,  medicínsky výplach ústnou vodou.

Rozšírený balík je vhodný pre pacientov, ktorí absolvujú dentálnu hygienu, ale sú fajčiari, pravidelne pijú kávu, čaj, červené víno a majú tmavé povlaky na zuboch.

 

Komplexný balík dentálnej hygieny spojený s profylaktickou inštruktážou, 89,00 EUR

Balík obsahuje nasledovné úkony: profylaktická inštruktáž, odstránenie zubného kameňa a povlakov obidvoch zuboradí, pieskovanie obidvoch zuboradí, manuálne čistenie medzizubných priestorov, polishing, fluoridácia, medicínsky výplach ústnou vodou.

Tento balík je určený pre pacientov, ktorí absolvujú dentálnu hygienu sporadicky, príp. neabsolvovali dentálnu hygienu vôbec.

 

Balík dentálnej hygieny pre deti do veku 12 rokov: 50,00 EUR

Balík dentálnej hygieny určený pre deti obsahuje nasledovné výkony:
Inštruktáž a nácvik ústnej hygieny u detí, polishing, odstránenie zubného kameňa a povlakov, lokálna fluorizácia obidvoch zuboradí.